+420 222 562 021

O Best Wines

Best Wines International (obchodní značka společnosti Globus International, spol. s r.o.) se zabývá dovozem, distribucí a prodejem kvalitních vín z celého světa, zejména pak z Austrálie, Argentiny, Chile, Francie, Itálie, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska a USA.

V nabídce e-shopu naleznete vína od světoznámých vinařství jako jsou Catena Zapata z Argentiny, Viu Manent z Chile, Bründlmayer a Kracher z Rakouska, atd.  Jednou z našich priorit je rychlost dodání (Praha - maximálně do druhého dne, mimo Prahu 2-3 dny).

Krédo naší firmy je a vždy bude prodávat vína vysoké kvality za rozumné ceny. Věříme, že na našem trhu jen velmi těžko najdete vína stejné nebo podobné kvalitativní kategorie za nižší ceny.

Na trhu s vínem působíme již řadu let a nejen díky tomu máme značné zkušenosti zejména v promotion. Můžeme, zejména Vám majitelům vinoték, restaurací a hotelů slíbit, že budeme s maximální efektivitou propagovat námi nabízená vína, námi distribuované značky. Věříme, že to spolu s vynikajícím poměrem cena kvalita povede k oblibě námi nabízených vín a tím i ke zvyšujícím se prodejům.

Víme, že na našem trhu existuje celá řada zavedených dovozců vín z celého světa, přesto však věříme, že Vám máme co nabídnout.